Ochrona osobista: VIP Force – Warszawa

Cechuje nas profesjonalizm, dyskrecja, doświadczenie, elegancja. To połączenie, które jest gwarancją zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających klientów.

Od wielu lat zapewniamy transport luksusowymi limuzynami i busami na terenie Warszawy, całej Polski oraz Unii Europejskiej. Bez względu na to, czy decydują się Państwo na wynajem limuzyn czy VIP service dążymy do perfekcji i dbamy o każdy istotny detal mający wpływ na jakość usługi.

Ochrona VIP – nasz zespół

Nasz zespół stanowią doświadczeni kierowcy i ochroniarze, którzy stale szkolą się i podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Dzięki temu wynajmując auto z kierowcą mają Państwo pewność, że jazda będzie nie tylko bezpieczna, ale także przyjemna.

W zależności od typu klienta czy osoby VIP kierowcą może być kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, uposażony w środki przymusu bezpośredniego, w tym również w broń palną krótką. Ponadto, szkolimy się w znanej i cenionej na całym Świecie akademii – European Security Academy w zakresie:

 • ochrony osobistej/VIP
 • taktyki ochronnej w warunkach wysokiego ryzyka
 • specjalistycznej jazdy autem
 • strzelania taktycznego
 • walki wręcz
 • para medyki.

Korzystając z naszych usług, możecie mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie dopięte na "ostatni guzik". Limuzyna z kierowcą pozwala Państwu na relaks, wygodną i spokojną podróż. Cisza i komfort oraz maksymalna dyskrecja są naszym priorytetem, dlatego wynajem luksusowego Mercedesa to doskonały pomysł, aby w dobrym guście dotrzeć na spotkanie biznesowe, imprezę firmową czy towarzyską.

Ochrona celebrytów, wynajem limuzyn – nasza oferta

Obsługa VIP service to kompleksowe działania, których celem jest ochrona osobista oraz usługi transportowe na najwyższym poziomie. Obok podstawowych działań naszej firmy, do których należy wynajem limuzyn czy wspomniana ochrona celebrytów, oferujemy również obstawę imprez, transfery czy usługi concierge.

Jeżeli przybywają Państwo do Warszawy służbowo, auto z kierowcą będzie najlepszym wyborem, aby sprawnie poruszać się po mieście. Wynajem limuzyn lub wynajem Mercedesa zagwarantuje nie tylko płynną jazdę, ale przede wszystkim nada oficjalnej i luksusowej oprawy spotkaniom, imprezom czy innym uroczystościom.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

VIP service – usługi

Świadczymy usługi transportowe oraz ochroniarskie, skupiając się zwłaszcza na następujących działaniach:

Wynajem limuzyn

ekskluzywne auto z kierowcą, idealne do jazdy po mieście lub dalszej podróży, kiedy zależy Państwu na podjechaniu z klasą i pompą,

Transfery

imienne odbiory gości z lotniska, przewóz z podanego miejsca do miejsca docelowego,

Obsługa eventów

obsługa eventów oraz innych wydarzeń specjalnych,

Wyjazdy biznesowe

auto z kierowcą dla firmy, business chauffeur, corporate travel,

Usługi Concierge

osobisty asystent dedykowany do realizowania spraw gościa,

Ochrona

ochrona celebrytów, ochrona VIP, ochrona eventów, planów zdjęciowych, imprez,

Tour

wynajem limuzyny lub innego auta z kierowcą na zwiedzanie miasta z profesjonalnym przewodnikiem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty VIP service w Warszawie, na terenie całej Polski, a nawet Unii Europejskiej.

Flota samochodów VIP Force

W naszej flocie znajdziecie Państwo zawsze auta z bieżących roczników produkcji takich koncernów jak Audi, BMW czy Mercedes. Wynajem któregoś z proponowanych pojazdów możliwy jest wraz z obsługą profesjonalnego kierowcy. Na specjalne życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować transport również innym samochodem dostępnym na rynku.

Prezentujemy samochody, które są dostępne w naszej ofercie. Kiedy chcą Państwo wynająć auto z kierowcą do wyboru pozostaje:

 • Mercedes s class w222 long,
 • Mercedes v250 avantgarde long lub extra long.

Wierzymy, że odpowiedzią na wszystkie oczekiwania oraz żądania stawianie przez naszych klientów jest właśnie luksusowy czarny Mercedes. Wynajem pojazdu tego typu buduje prestiż, podnosi rangę wydarzenia, pozytywnie wpływa na Państwa wizerunek.

Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu z usług VIP service skorzystało już wiele osób, wśród nich osoby publiczne, gwiazdy sportu, muzyki, telewizji czy estrady.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfiką każdego auta oraz cennikiem.

obrazek

Mercedes S Class W222 LONG

obrazek
obrazek

Auto dla max. 4 pasażerów + kierowca
3 sztuki bagażu

Wyposażenie:

 • wentylowane i podgrzewane fotele
 • masaż w fotelach
 • regulowane elektrycznie fotele
 • prawy fotel typu Executive - rozkładany do pozycji leżącej
 • zagłówki - poduszki
 • TV/DVD
 • panoramiczny, otwierany dach
 • rolety w tylnej części limuzyny
 • gniazdko elektryczne 240 V
Ponadto:
 • internet Wi-Fi
 • codzienna prasa
 • chusteczki higieniczne
 • napoje chłodzące (woda gazowana i niegazowana) - inne na życzenie klienta
 • miętowe cukierki

Mercedes V250 AVANTGARDE LONG lub EXTRA LONG

obrazek
obrazek

Auto dostępne w wariantach:
7 pasażerów + kierowca
6 pasażerów + kierowca (potrójna kanapa + 2 kapitańskie, pojedyncze fotele)
5 pasażerów + kierowca (kapitańskie, pojedyncze fotele)
W zależności od wybranego modelu - max 6 sztuk Bagażu.

Wyposażenie:

 • skórzane fotele
 • stolik
 • przyciemniane szyby w tylnej części samochodu
 • TV/DVD
Ponadto:
 • internet Wi-Fi
 • codzienna prasa
 • chusteczki higieniczne
 • napoje chłodzące (woda gazowana i niegazowana) - inne na życzenie klienta
 • miętowe cukierki

Mercedes S

Transfer Lotnisko Okęcie - Centrum/Warszawa300 zł
Transfer Lotnisko Modlin - Centrum/Warszawa 500 zł
Transfer cena za km 4 zł
Wynajem godzinowy z kierowcą (min. 3 h) 250 zł
Wynajem z kierowcą do 10h 2000 zł

Mercedes V

Transfer Lotnisko Okęcie - Centrum/Warszawa250 zł
Transfer Lotnisko Modlin - Centrum/Warszawa450 zł
Transfer cena za km 3,5 zł
Wynajem godzinowy z kierowcą (min. 3 h)160 zł
Wynajem z kierowcą do 10h1300 zł

Cena zawiera: anglojęzycznego kierowcę, napoje chłodzące, paliwo, wynajem pojazdu zgodnie ze zleceniem.
Cena nie zawiera: podatku VAT, ewentualnych opłat parkingowych, autostradowych, zakwaterowania i wyżywienia kierowcy poza granicami Warszawy.

Wynajem Mercedesa, Audi, BMW – flota

Jako firma, udostępniająca limuzyny z kierowcą oraz inne auta idealne do podróży służbowych, VIP-owskich czy towarzyskich możemy poszczycić się starannie wyselekcjonowaną flotą samochodów. Dbamy o komfort podróżowania wszystkich klientów, którzy decydują się na wynajem limuzyn w Warszawie, aby sprawnie dotrzeć do celu w mieście lub poza jego granicami. Flota samochodów, które posiadamy to nasza wizytówka. Dlatego każde auto czy limuzyna z kierowcą zostało dobrane pod kątem parametrów technicznych i wizualnych, wyróżnia się luksusowym wyglądem zewnętrznym i eleganckim wnętrzem, wygodnym wnętrzem.

Ochrona VIP

VIP service obejmuje szereg usług, których celem jest transport, ochrona osobista oraz concierge. Naszym priorytetem jest podnoszenie poziomu bezpieczeństwa i ochrona celebrytów, osób publicznych lub prywatnych, a także członków ich rodzin i współpracowników. Kadra wyszkolonych pracowników koncentruje się na oddanej służbie, której misją jest zapewnienie nietykalności cielesnej dla wskazanych przez klienta osób.

Ochrona VIP dotyczy nie tylko ludzi, ale także imprez masowych, spotkań biznesowych oraz rozmaitych uroczystości, co do których może zachodzić obawa zakłócenia porządku lub innych zdarzeń nieprzewidzianych.

Ochrona osobista i ochrona celebrytów – dlaczego z VIP Force?

Jesteśmy Specjalistyczną Uzbrojoną Formacją Ochronną, działając na podstawie Koncesji Nr L-0271/16 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Oznacza to, że jesteśmy dopuszczeni do pracy z:

 • bronią palną bojową o kalibrze od 6 mm do 12 mm,
 • pistoletami maszynowymi o kalibrze od 6 mm do 12 mm,
 • strzelbami powtarzalnymi o kalibrze wagomiarowym 12
 • karabinkami samoczynnymi o kalibrze od 5,45 mm do 7,62 mm
 • przedmiotami przeznaczonymi do obezwładniania osób za pomocą energii elektrycznej o średniej wartości prądu w obwodzie przekraczającej 10 mA.

Naszą kadrę stanowią kwalifikowani pracownicy ochrony fizycznej, również byli funkcjonariusze Jednostek Specjalnych, BOR. Ponadto ukończyli oni wiele szkoleń z zakresu ochrony osobistej, walki wręcz, strzelania taktycznego czy jazdy specjalistycznej samochodami. Nie tylko wymienione umiejętności wyróżniają naszą ofertę VIP service. Wiemy, że ochrona osobista, a zwłaszcza ochrona celebrytów wymaga zachowania dyskrecji, którą gwarantujemy wszystkim klientom.

Ochrona VIP to część usług, które świadczymy w Warszawie i poza jej granicami. Specjalizujemy się także w działaniach zapobiegających oraz prowadzimy wynajem limuzyn. Mogą Państwo liczyć na kompleksowe wsparcie naszej firmy w trakcie spotkania biznesowego, przejazdu z punktu A do punktu B, wyjazdu wakacyjnego czy jakiejkolwiek innej aktywności osoby chronionej – zajmiemy się całą logistyką, sprawdzimy miejsce spotkań, aby zapewnić jak największy komfort i bezpieczeństwo.

Limuzyna z kierowcą – galeria zdjęć

Limuzyna z kierowcą to widok, który zawsze przyciąga spojrzenia pełne podziwu oraz respektu. Jeżeli zamierzają Państwo podjechać na uroczystość, spotkanie lub inne wytworne wydarzenie w wyjątkowym stylu oferujemy luksusowe pojazdy marki Audi lub Mercedes. Wynajem to szansa na komfortową i spokojną podróż w nowoczesnym wnętrzu.

W galerii zdjęć obejrzą Państwo pojazdy z naszej floty samochodowej. Odznaczają się one wyjątkowym designem, a dzięki subtelnie przyciemnianym szybą gwarantują maksymalną dyskrecję podróżującym. Wynajem limuzyn w Warszawie umożliwia podróżowanie na różnych trasach nie tylko w stolicy czy okolicach, ale także w całym kraju i na terenie Unii Europejskiej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz skorzystania z naszych usług, gdy potrzebne Państwu auto z kierowcą lub ochrona osobista.

obrazek
obrazek
obrazek

Ochrona VIP w Warszawie – kontakt

Ochrona VIP to niezwykle ważne zadanie, które należy powierzyć profesjonalistom. Jeżeli nadzorem oraz opieką mają zostać otoczone osoby publiczne, członkowie rodziny lub imprezy masowe o podwyższonym stopniu ryzyka, zapraszamy do kontaktu z nami. W VIP Force zamówią Państwo auto z kierowcą, wynajmą limuzynę na rozmaite okazje lub skorzystają z ochrony osobistej.

Zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną, mailową lub za pośrednictwem formularz kontaktowego na stronie internetowej.

VIP FORCE, tel: +48 795 994 992, e-mail: info@vipforce.pl

Możesz także skontaktować się z nami wypełniająć poniższy formularz:
Firma działa zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.