O nas

Od kilkunastu lat zapewniamy transport luksusowymi limuzynami, SUVami i busami na terenie całej Polski oraz Unii Europejskiej. Bez względu na to, czy decydują się Państwo na wynajem auta premium z kierowcą czy również na dodatkowe usługi dążymy do perfekcji i dbamy o każdy detal mający wpływ na satysfakcję klienta.

Cechuje nas profesjonalizm, dyskrecja, doświadczenie, elegancja. To połączenie, które jest gwarancją zadowolenia nawet dla najbardziej wymagających pasażerów.

Korzystając z naszych usług, możecie mieć Państwo pewność, że wszystko zostanie przeprowadzone przez nas kompleksowo. Komfort oraz jakość są naszym priorytetem, zapewniamy najwyższy standard obsługi aby przetransportować Państwa na spotkanie biznesowe, imprezę firmową czy towarzyską.

Nasz zespół stanowią doświadczeni kierowcy i ochroniarze, którzy stale szkolą się i podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Dzięki temu wynajmując auto z kierowcą mają Państwo pewność, że jazda będzie nie tylko przyjemna, ale także bezpieczna.

Nasi kierowcy porozumiewają się również w języku angielskim co zdecydowanie ułatwia obsługę klientów z zagranicy. Bardzo dobrze znają też topografię miasta, dzięki czemu zajmą się nie tylko szybkim transportem ale również doradzą w kwestiach logistycznych przy załatwianiu spraw.

Na życzenie klienta kierowcą może być kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej, wyposażony w środki przymusu bezpośredniego, w tym również w broń palną krótką. Szkolimy się w znanej i cenionej na całym Świecie akademii – European Security Academy w zakresie:

  • ochrony osobistej/VIP
  • taktyki ochronnej w warunkach wysokiego ryzyka
  • specjalistycznej jazdy autem
  • strzelania taktycznego
  • walki wręcz
  • Pomocy medycznej